Vítejte v Golfcentru – jsme nejlepší destinací pro nákup golfových produktů! Naše vášeň pro golf nás spojila do jednoho týmu, abychom vám přinesli to nejlepší, co nabízí svět golfové výbavy.

Naše Prodejny:

Golfcentrum Walterovo náměstí - Praha 5
Navštivte nás v naší prodejně na Walterově náměstí na Praze 5, kde vás čeká moderní prostředí a široký výběr golfových produktů. Od nejnovějších modelů golfových holí, přes exkluzivní golfové oblečení až po doplňky od předních značek. Náš přátelský personál vám rád poskytne odborné poradenství, aby vaše golfová výbava byla dokonale přizpůsobena vašim potřebám.

Golfcentrum Albatross Golf Resort
Zveme vás také do naší prodejny v prestižním prostředí Albatross Golf Resort, kde naleznete špičkové golfové vybavení pro náročné golfisty. Od holí přes oblečení až po technologické novinky – u nás najdete vše, co potřebujete pro perfektní výkon na hřišti.

Náš E-shop
Pokud preferujete pohodlí domova, pak je náš e-shop tou pravou volbou. Na www.golfcentrum.cz vás čeká široký sortiment golfových produktů s rychlým a spolehlivým doručením až k vám domů. Zážitek z nákupu u nás je jedinečný – snadné procházení kategorií, detailní popisy produktů a často aktualizované akční nabídky vám zajistí nejlepší nákupní zážitek.

Další služby:

  • Fitting holí: Jsme odborníci na fitting holí pro dosažení vašeho optimálního výkonu na každém hřišti.

  • Potisk míčů a výšivky oblečení: Personalizujte si své golfové vybavení podle svých představ.

  • Golfová Tour: Zapojte se do naší golfové Tour a zažijte vzrušující turnaje na nejlepších hřištích www.golfcentrumtour.cz.

  • Golfová Produkce: Organizujeme také golfové turnaje na míru na všech hřištích v ČR.

Golfcentrum není jen obchod, ale komunita vášnivých golfistů, kteří vám pomohou přinést váš golf na novou úroveň. Vstupte s námi na hřiště a objevte svět golfu s Golfcentrem!

Kontaktujte nás:

Květa Dollanská - dollanska@thematrade.cz / +420 607 977 987
obchodní zastoupení

Theodor Dollanský - fitting@golfcentrum.cz / +420 602 511 300
fitting holí

Adam Šulc - sulc@thematrade.cz / +420 604 519 204
marketingové zastoupení
produkce eventů