• -220 Kč

Řada Supersoft  je opravdu měkká. Je vůbec to nejměkčí, co renomovaná značka mezi míčky nabízí. Obohacena je technologií Callaway HEX Aerodynamics, snižující odpor vzduchu a podporující délku a stabilitu ve větru. Kromě toho nabízí spoustu dalších skvělých vlastností.

 Vyšší rychlost

 Větší stabilita

 Technologie HEX Aerodynamics

Dvouvrstvý míček nižší komprese 38 s odolným jádrem S-Tech. Komprese 38 znamená o 20 méně oproti ostatním nejoblíbenějším míčkům, které značka Callaway nabízí. Díky těmto vlastnostem budete delší, rychlejší a přesnější. S nízkou rotací se dostaví pocity, že trefit green a fairway je jednodušší.

Doménou míčků Supersoft je větší rychlost, vzdálenost i přesnost. Stabilita ve větrných podmínkách, výrazně měkčí pocit při odpalech a nižší komprese s minimalizací rotace.

Klíčové parametry:

 Počet vrstev: 2

 Barva: červená

 HEX Aerodynamics: vyšší rychlost, stabilita ve větru

 Vyšší rychlost

 Komprese: 38

TIP: Míčky s potiskem zdarma

Potiskneme pro vás míček dle přání textem, obrázkem nebo logem. Stačí si jen vybrat značku a typ míčků, které si představujete. Sdělit nám množství míčků k potisku a předat vaši představu potisku. Máte-li zájem o vlastní potisk míčku, kontaktujte nás kliknutím zde.

642825812
13 ks

8 dalších produktů ve stejné kategorii: